PROFESIONALI ĮRANGOS PRIEŽIŪRA - GARANTINIS IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS

Servisas

Galimi rezervacijos būdai:

Registracija internetu. Pasirinkus norimą produktą, galite užsiregistruoti preliminariam vizitui/konsultacijai. Po registracijos su Jumis susisieksime kuo greičiau!

Saunier Duval produktai

Telefonu
+370 (699) 42 000
El. paštu
servisas@solidum.lt
Dirbame
I — IV 8:00 – 17:00
V — 8:00 – 16:00
VI-VII — nedirbame

Saunier Duval produktai

[fc id=’4′][/fc]

Serviso partnerių kontaktai Lietuvoje

Kaunas – UAB 7R7 | 862066200


Anykščiai – Albertas Pipiras | 868730322


Šiauliai – UAB Sanduva | 868771228

Klaipėda – Arūnas Jonaitis | 861129870


Plungė – UAB Eurokaitra | 862246707


Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis, Biržai – Mukas, A.Ridiko IĮ | 869988844

Serviso komanda

Visi meistrai dirbantys pas mus yra baigę apmokymus ir
įgiję specialius atestatus.

VADOVAS

Evaldas Vaicvenas

ADMINISTRACIJA

MariusBukauskas

SERVISO INŽINIERIUS

AudriusBuliukas

Klausimai, kurie gali kilti Saunier Duval katilų savininkams

Patikrinkite ar katilui tiekiama elektra.

Patikrinkite ar atsuktos dujos bei pasidomėkite ar nevykdomi darbai, susiję su dujotiekiu. Paprastai dujų tiekėjas informuoja apie vykdomus darbus Jūsų nurodytu korespondencijos adresu dujų tiekimo sutartyje.

Katilo priežiūrą rekomenduojame atlikti kasmet. Kaip ir kiekviena technika, dujinis katilas dėvisi ir reikalauja kasmetinių profilaktinių darbų. Čia kaip su automobiliu, nori nenori, bet tepalus reikia keisti ne rečiau kaip kasmet, arba nuvažiavus tam tikrą reglamentuotą atstumą.

Būtent tam ir reikalingas minėtas prietaisas, kad katilui nereikėtų be perstojo dirbti. Esant palankiam orui, kartais saulės energijos visiškai pakanka prišildyti patalpas ir palaikyti pastovią valdiklyje nustatytą kambario temperatūrą.

Jokiu būdu to nedarykite! Tai pavojinga! Jos būtinos, kad katilas gerai dirbtų.

Natūralios traukos dujiniams katilams yra privalomas geras oro pritekėjimas, kadangi atmosferiniai katilai naudoja aplinkoje esantį deguonį. Jeigu patalpoje neužtikrinamas tinkamas deguonies kiekis, katilas blogai degina dujas ir į aplinką išskiria kenksmingas medžiagas, kuriomis galima apisnuodyti. Dėl šios priežasties yra privalomos į patalpą gryną orą tiekiančios angos.

Karšto vandens teks laukti tol, kol iš vamzdžių išbėgs jau atšalęs juose esantis vanduo. Jei jūsų katilas stovi 10 metrų atstumu nuo vonios, teks palaukti keletą sekundžių, kurios belaukiant visada atrodo labai ilgos.

Turbūt vamzdžiuose atsirado oro. Nuorinkite radiatorius atsukę jų galuose įtaisytus nuorinimo ventilius.

Katilas išsijungė, nes pajuto, kad šildymo sistemos vamzdyne per mažai vandens. Tokiu atveju reikia sistemą papildyti vandeniu. Atidarykite papildymo čiaupą įtaisytą po katilu (dažniausiai būna mėlynos spalvos, tačiau visuomet pasitikrinkite instrukcijoje) ir palaukite, kol slėgio indikatorius ims rodyti slėgį tarp 1 ir 2 barų (geriausia 1,5 bar). Papildžius – nepamirškite užsukti!

Jei tenka labai dažnai pilti vandens į sistemą, reikia tikrinti, kurioje vietoje ji nesandari ir vanduo išteka. Šiai problemai šalinti išsikvieskite jus aptarnaujantį santechniką.

Jei nustatysite šildymo ir karšto vandens ruošimą minimaliam režimui, jūsų katilas nuo žemos lauko temperatūros nenukentės, tačiau visuomet įvertinkite, ar negali užšalti radiatoriai dėl per žemos šildymo temperatūros. Kad vanduo sistemoje neužšaltų, reikia jį išleisti iš vamzdžių arba įpilti specialaus priedo, skirto šildymo sistemų apsaugai nuo užšalimo.

Kai katilas automatiškai ima gaminti šilumą šildymo sistemai, ekranėlyje kai kuriuose modeliuose jūs matote temperatūrą. Jei norite pažiūrėti slėgį, perjunkite katilą į karšto vandens ruošimo režimą, tada katilas nustos dirbti šildymui ir ekranėlyje pasirodys slėgis. Po to vėl grąžinkite į buvusią padėtį.