VISADA JŪSŲ PUSĖJE

Kodėl rinktis Saunier Duval?

Esame vienintelis oficialus Saunier Duval prekinio ženklo atstovas Lietuvoje nuo 1994 m. Per tą laiką, esame pardavę daugybę dujinių pakabinamų katilų. Mes ir mūsų klientai liko patenkinti „Saunier Duval“ ilgaamžiškumu ir inovatyvumu kiekviename žingsnyje.

Mūsų serviso komanda su „Saunier Duval“ katilais susiduria kiekvieną dieną, juos prižiūri, atlieka garantinius ir pogarantinius aptarnavimus.

Visi mūsų serviso meistrai turi reikiamas kvalifikacijas darbams su „Saunier Duval“ katilais bei nuolat papildomai tobulina savo įgūdžius specialiuose gamintojo rengiamuose mokymuose.

Produktai

Produktai

Saunier Duval yra seniausiai Europoje gaminami pakabinami dujiniai katilai, daugiau nei 100 metų patirties sukaupusi Prancūzijos kompanija, kasmet diktuojanti pirmaujančias technologijas rinkoje.

SĖKMĖS ISTORIJOS

Atlikti darbai

Peržiūrėkite mūsų atliktus projektus privatiems bei verslo klientams Lietuvoje ir užsienyje.

Peržiūrėti atliktus projektus
PROFESIONALI ĮRANGOS PRIEŽIŪRA

Servisas

Mūsų serviso komanda su „Saunier Duval“ katilais susiduria kiekvieną dieną, juos prižiūri, atlieka garantinius ir pogarantinius aptarnavimus. Visi mūsų serviso meistrai turi reikiamas kvalifikacijas darbams su „Saunier Duval“ katilais bei nuolat papildomai tobulina savo įgūdžius specialiuose gamintojo rengiamuose mokymuose.

Registruokitės meistro vizitui